Lady-comp

Chtěla bych se podělit o trvalou radost, kterou z přístroje mám. Používám ho již 7 let, s důvěrou si užíváme s partnerem neplodné dny a naučili jsme se kreativně přečkat ty plodné. Poznám přesně dle teploty, že do několika málo hodin zamenstruuju, což se také hodí. Mám radost ze svého těla, protože vím, jak funguje a co od něj mám očekávat. I partnerovi  svědčí, že ví, v jaké fázi se nacházím a naučil se znát mé “hormonální výkyvy”. Mám radost, že díky počítači můžeme sledovat mou plodnost společně s partnerem. Je mi třicet a pomalu se chystáme na miminko, myslím, že by to mohlo jít snadno, protože víme, kdy jsou šance nejvyšší. Děkuji za produkt, který mi dovoluje být ženou moderní a zároveň přirozenou.

Alžběta

Lady-comp

Před více jak rokem jsem Vás prosila o radu při rozhodování se, zda máme s přítelem začít používat přístroj Ladycomp . Tehdy jsme se rozhodli, což bylo zásluhou i Vaší odpovědi, že do toho půjdeme a dnes jej LadyComp s radostí používám.

Musím říci, že jsme plně spokojeni, od té doby nebyl jediný problém a i počáteční obavy se rychle rozplynuly. Tímto Vám chci velmi poděkovat a snad moji zkušenost budete moci využít dále ve své praxi.

Dana, Česká Lípa

Lady-comp

Lady comp používám 5 let a můžu jen doporučit, naprostá spokojenost. :-)

Olga, Valašsko

Lady-comp

Při hledání možnosti, jak sledovat svou plodnost, jsem narazila na všechno možné, ale chtěla jsem něco, co pro mě bude nejjednodušší, nejspolehlivější a nejmíň to naruší náš sexuální život. A to je přesně ono.

Více na mém blogu:

http://www.moniquewayofnature.blogspot.cz/search/label/Nehormon%C3%A1ln%C3%AD%20antikoncepce

Monika, Náchod

Lady-comp

Testování Lady Compu probíhá velice dobře. Zatím jsem zjistila tyto jeho výhody:

  • Je to elektronická hračka a jako taková prostě baví mého partnera. Pomohl mi tam zadat všechna data a nastavit jej.
  • Jednoduchý na ranní měření – jen vložím do pusy pod jazyk a počítač sám měří.
  • Počítač sám data vyhodnocuje, takže nemusím nic zapisovat do nějaké tabulky – jako při symptotermální metodě, kdy žena vyhodnocuje tabulky sama.
  • Partner si ráno sám zkontroluje, jak jsme na tom s plodností – tento bod je pro mě obzvláště podstatný, protože jsem ochotná používat takovou metodu, na níž se podílí i partner. On se totiž podílí i na sexu, takže sledování plodnosti beru jako jeho součást.
  • Partner se mě ráno ptá, jestli jsem už měřila a nadšeně sleduje měření a dokonce ochotně vyskočí z postele, aby přístroj podal. Za mě má Lady Comp jedničku. Hlavně tedy kvůli tomu, že je to metoda, kde není vynechán partner.
Dominika Špačková

Terapeutka a lektorka osobního rozvoje ženy (www.vedomezenstvi.cz)

Lady-comp

Často jsem četla takové ty fráze – „koupí tohoto produktu se mi změnil život“, ale u této koupě to fakt platilo. S Lady-Compem jsem přestala být náladová a i chuť na milování se mi vrátila. Takže jsme víc než rok spokojeni oba – já i můj muž. A počítač chválím i doporučuji!

Monika, Praha

Lady-comp

Doposud jsem nikdy nepřispívala do internetové diskuze. Asi před dvěma lety, kdy jsem přemýšlela o přirozené metodě sledování plodnosti, jsem našla toto fórum o Lady Comp a rozhodla se jej vyzkoušet. Nyní úspěšně používám LC 14 měsíců a vše bezvadně funguje. Po dlouhou dobu jsem se neodvažovala nikomu o přístroji říci, ale teď, po více jak roce používání, si dovolím podělit se o mé dobré zkušenosti. LC funguje! Jestliže přemýšlíte zda koupit či ne, já LC určitě doporučuji. Přístroj se v mém manželství skvěle osvědčil a je zcela jasně bez zdravotních rizik. Navíc pro mne, coby věřícího člověka, je to stejně morální možnost jako přirozené plánování, které navíc LC přesahuje. (překlad)

Marie, Benešov

Lady-comp

První věc z mé vlastní zkušenosti, kde se spojila technika a celostní pohled na zdraví ženy. Nemám, co bych Lady Comp vytkla. Lady Comp doporučuji a dokonce úspěšně – kamarádka si jej u vás koupila minulý týden.

Hanka, Plzeň

Baby-comp

LadyComp byla naše nejlepší investice. Po roce používání jsme si naplánovali mimčo a vyšlo to napodruhé. Podle mého gynekologa jsem mohla mít s početím problém, avšak to se evidentně nepotvrdilo. Nevím, jak moc nám LadyComp pomohl, ale nedám na něj dopustit. Po narození Emičky jej budeme používat dál ke sledování plodnosti a už se těšíme na přirozené plánování druhého dítěte. Takže doporučuji všem.

Eva, Strakonice

Lady-comp

LadyComp mám víc než dva roky a jsem nad očekávání spokojená. Ani cena mne nevyděsila, když jsem zvážila všechny výhody přirozeného sledování plodnosti i množství informací, které LadyComp poskytuje. A jestli bych doporučila? Už se stalo, teď jsme v rodině spokojené hned 3… (sestra a švagrová)

Lenka, Příbram

Lady-comp

Před Lady Comp jsem 6 let používala symptodermální metodu. S LC je tato metoda mnohem snadnější, protože díky LC mohu nejen sledovat svoji plodnost, ale navíc mám i přístroj, který mne podporuje a přitom je zcela přirozený. Velmi doporučuji každé ženě!

Dominika, Plzeň

pearly

Nejdříve jsem uvažovala o Lady Comp, avšak tak velká investice pro mne nebyla dostupná. Zvolila jsem pearly a nelituji – hodně cestuji a pearly je skladná věcička. Spontánně pearly nikomu nedoporučuji, neboť mi to připadá intimní záležitost, ale pokud se výslovně někdo zeptá, tak pak nemám problém doporučit, neboť jsem sama spokojená.

Jana, Brno

Lady-comp

Nejlepší rozhodnutí v našem intimním životě. :-)

Štěpánka a Honza, Šumperk

Lady-comp

Jsem šťastná, že jsem se pro LadyComp konečně rozhodla. Skutečně se cítím báječně, dozvěděla jsem se hodně o svém těle a rozumím, co mi tělo říká.

Bára, Praha

Lady-comp

LadyComp používám několik let, v podstatě od zahájení sexuálního života. LC miluji a už jsem o jeho zakoupení přesvědčila i svoji nejlepší kamarádku. Používání LC znamená nula stresu a žádné starosti. Doporučuji.

 

Monča, Praha

Lady-comp

LadyComp používám více než 2 roky a doposud nezklamal. Nejsem vystresovaná z neplánovaného těhotenství, protože vím, kdy dochází k ovulaci. Je skvělé mít věc, které lze v této věci důvěřovat.

Šárka, Praha