Lady-comp

Chtěla bych se podělit o trvalou radost, kterou z přístroje mám. Používám ho již 7 let, s důvěrou si užíváme s partnerem neplodné dny a naučili jsme se kreativně přečkat ty plodné. Poznám přesně dle teploty, že do několika málo hodin zamenstruuju, což se také hodí. Mám radost ze svého těla, protože vím, jak funguje a co od něj mám očekávat. I partnerovi  svědčí, že ví, v jaké fázi se nacházím a naučil se znát mé “hormonální výkyvy”. Mám radost, že to je antikoncepce společná, že sdílíme riziko i zodpovědnost a nejsem nucená být pod “dekou externí hormonální stimulace”. Je mi třicet a pomalu se chystáme na miminko, myslím, že by to mohlo jít snadno, protože víme, kdy jsou šance nejvyšší. Děkuji za produkt, který mi dovoluje být ženou moderní a zároveň přirozenou.

Alžběta

Lady-comp

Vážený pane doktore,

před více jak rokem jsem Vás prosila o pomoc při rozhodování se, zda máme s přítelem začít používat přístroj Ladycomp . Tehdy jsme se rozhodli, což bylo zásluhou i Vaší odpovědi, že do toho půjdeme a od prosince 2011 tento přístroj používám.

Musím říci, že jsme plně spokojeni, od té doby nebyl jediný problém a i počáteční obavy se rychle rozplynuly. Tímto Vám chci velmi poděkovat a snad moji zkušenost budete moci využít dále ve své praxi.

Olga

pearly

Pearly používám už tři čtvrtě roku a jsem s ním velice spokojená. Zdá se, že i když při cyklu nemám klasický průběh teploty, Pearly si s mými daty během několika měsíců poradil a funguje spolehlivě. S hormonální antikoncepcí jsem se rozhodla skoncovat kvůli tomu, že jsem si uvědomila rozsah a důsledky hormonálního znečištění vody a naší planety – a na tom všem jsem se aktivně svou volbou podílela. Odměnou za to, že jsem zvolila čistou a přirozenější formu antikoncepce, je mi intenzivnější prožitek při milování a vyšší sexuální apetence. Pearly doporučuji všem ženám jako moudré řešení, při němž hormony nepoškozuji ani sebe, ani životní prostředí.

Kateřina, Praha

Lady-comp

Lady comp používám 5 let a můžu jen doporučit, naprostá spokojenost. Znám své tělo a nemusím ho ničit hormony.

Olga, Valašsko

Lady-comp

Při hledání možnosti ochrany jako náhrady HA jsem narazila na všechno možné, ale chtěla jsem něco, co pro mě bude nejjednodušší, nejspolehlivější a nejmíň to naruší náš sexuální život. A to je přesně ono.

Více na mém blogu:

http://www.moniquewayofnature.blogspot.cz/search/label/Nehormon%C3%A1ln%C3%AD%20antikoncepce

Monika, Náchod

Lady-comp

Testování Lady Compu probíhá velice dobře. Zatím jsem zjistila tyto jeho výhody:

  • Je to elektronická hračka a jako taková prostě baví mého partnera. Pomohl mi tam zadat všechna data a nastavit jej.
  • Jednoduchý na ranní měření – jen vložím do pusy pod jazyk a počítač sám měří.
  • Počítač sám data vyhodnocuje, takže nemusím nic zapisovat do nějaké tabulky – jako při symptotermální metodě, kdy žena vyhodnocuje tabulky sama.
  • Partner si ráno sám zkontroluje, jak jsme na tom s plodností – tento bod je pro mě obzvláště podstatný, protože jsem ochotná používat takovou antikoncepci, na níž se podílí i partner. On se totiž podílí i na sexu, takže antikoncepci beru jako jeho součást.
  • Partner se mě ráno ptá, jestli jsem už měřila a nadšeně sleduje měření a dokonce ochotně vyskočí z postele, aby přístroj podal. Za mě má Lady Comp jedničku. Hlavně tedy kvůli tomu, že je to metoda, kde není vynechán partner.
Dominika Špačková

Terapeutka a lektorka osobního rozvoje ženy (www.vedomezenstvi.cz)

Lady-comp

Často jsem četla takové ty fráze – „koupí tohoto produktu se mi změnil život“, ale u této koupě to fakt platilo. Po vysazení hormonů jsem přestala být náladová a i chuť na milování se mi vrátila. Takže jsme víc než rok spokojeni oba – já i můj muž. A počítač chválím i doporučuji!

Monika, Praha

Lady-comp

Doposud jsem nikdy nepřispívala do internetové diskuze. Asi před dvěma lety, kdy jsem přemýšlela o možnostech přirozené ochrany, jsem našla toto fórum o Lady Comp a rozhodla se jej vyzkoušet. Nyní úspěšně používám LC 14 měsíců a vše bezvadně funguje. Po dlouhou dobu jsem se neodvažovala nikomu o přístroji říci, ale teď, po více jak roce používání, si dovolím podělit se o mé dobré zkušenosti. LC funguje! Jestliže přemýšlíte zda koupit či ne, já LC určitě doporučuji. Přístroj se v mém manželství skvěle osvědčil a je zcela jasně bez zdravotních rizik, které jsou spojeny s hormony. Navíc pro mne, coby věřícího člověka, je to stejně morální možnost jako přirozené plánování, které navíc LC přesahuje. (překlad)

Marie, Německo

Lady-comp

První věc z mé vlastní zkušenosti, kde se spojila technika a celostní pohled na zdraví ženy. Nemám, co bych Lady Comp vytkla. Lady Comp doporučuji a dokonce úspěšně – kamarádka si jej u vás koupila minulý týden.

Hanka, Plzeň

pearly

Pearly doporučuji, do hormonů bych už nešla. Zase po dlouhé době poznávám svoje tělo, hormonální antikoncepce mi vůbec nevyhovovala.

Ema, Choceň

Baby-comp

Baby Comp byla naše nejlepší investice. Po roce používání jsme si naplánovali mimčo a vyšlo to napodruhé. Podle mého gynekologa jsem mohla mít s početím problém, avšak to se evidentně nepotvrdilo. Nevím, jak moc nám Baby Comp pomohl, ale nedám na něj dopustit. Po narození Emičky jej budeme používat jako antikoncepci až do plánování druhého dítěte. Takže doporučuji všem.

Eva, Strakonice

Lady-comp

Lady Comp jsem používala v letech 2003 až 2005 a nyní jej používám znovu. Měření jsem přerušila kvůli nátlaku své bývalé gynekoložky („je jenom otázka času, kdy otěhotníte“), která mě přesvědčila, abych používala hormonální antikoncepci. Neměla jsem ji poslechnout! LC mi vyhovoval a s pilulkami jsem se cítila příšerně. Nyní opět a ráda LC používám. Aby byl přístroj spolehlivý, není třeba mít perfektně pravidelný cyklus. Sama jsem toho důkazem, mé cykly skutečně nejsou přesné jako hodinky a i přesto mi LC vždy spolehlivě určí ovulaci a předpoví menstruaci, takže nejsem nikdy na pochybách. (překlad)

Katarina, Německo

Baby-comp

Baby Comp používám od roku 2006 a jeho koupě byla jedno z nejlepších rozhodnutí mého života. Už nikdy nebudu brát znovu hormony. Tento způsob antikoncepce zachránil můj vztah s partnerem i mou mysl. Je úžasné znát své tělo a mít jej pod kontrolou. BC má fungovat dalších 10 let, poté mohu vyhodnotit i dlouhodobou spolehlivost. Doposud žádné neplánované těhotenství. (překlad)

Agnieszka, Polsko

pearly

Pearly mi koupili rodiče, protože ještě studuji a sama bych na něj nenašetřila. Nejdříve jsem byla z takového dárku v rozpacích, ale teď poctivě měřím teplotu každý den. Spolužačky se o pearly zajímají, neboť ne každé hormonální antikoncepce vyhovuje. Tedy ano – doporučuji a ráda…

Nika, Praha

Baby-comp

Každým dalším dnem s Baby Comp se cítím lépe. Duševně jsem nyní mnohem vyrovnanější. Cítím se jako ve snu, protože jsem opět milá normální holka a ne zlá ježibaba dva týdny před každou pilulkami navozenou menstruací. Premenstruační potíže mám nyní pouhé dva dny v měsíci a nedají se srovnat se 14ti dny pekla způsobené pilulkami. (překlad)

Irma, Rakousko

Lady-comp

Lady Comp mám víc než dva roky a jsem nad očekávání spokojená. Ani cena mne nevyděsila, když jsem si spočítala, kolik jsem dříve dávala ročně za antikoncepci. A jestli bych doporučila? Už se stalo, teď jsme v rodině spokojené hned 3… (sestra a švagrová)

Lenka, Příbram

Lady-comp

Před Lady Comp jsem 6 let používala symptodermální metodu. S LC je tato metoda mnohem snadnější, protože díky LC mohu nejen sledovat svoji plodnost, ale navíc mám i přístroj, který mne podporuje a přitom je zcela přirozený. Velmi doporučuji každé ženě! (překlad)

Maureen, Georgia, USA

pearly

Nejdříve jsem uvažovala o Lady Comp, avšak tak velká investice pro mne nebyla dostupná. Zvolila jsem pearly a nelituji – hodně cestuji a pearly je skladná věcička. Spontánně pearly nikomu nedoporučuji, neboť mi to připadá intimní záležitost, ale pokud se výslovně někdo zeptá, tak pak nemám problém doporučit, neboť jsem sama spokojená.

Jana, Brno

Lady-comp

Nejlepší rozhodnutí v mém životě. (překlad)

Vittoria, Itálie

Lady-comp

Jsem šťastná, že jsem po 2 letech pilulek ukončila jejich užívání. Nyní od roku 2006 používám Lady Comp a skutečně se cítím báječně, dozvěděla jsem se hodně o svém těle a rozumím, co mi tělo říká. O LC si můžete přečíst na mnoha místech, ale toto fórum je skutečně hodně užitečné. Jsou zde detailní informace a zkušenosti uživatelek, které mě přesvědčily o jeho užívání. Dlužím poděkování. (překlad)

Ilse, Německo

Lady-comp

Lady Comp používám od roku 2006. Toho roku jsem se vdávala a zahájila sexuální život. Předtím jsem nic užívat nepotřebovala. Pro LC jsem se rozhodla po pročtení mnoha hororových zkušeností s hormonální antikoncepcí. LC miluji a už jsem o jeho zakoupení přesvědčila i svoji nejlepší kamarádku. Používání LC znamená nula stresu a žádné starosti. Nemusím se obávat neplánovaného těhotenství při každé zpožděné menstruaci, vím že LC mi dá vše včas vědět. Doporučuji. Vyzkoušejte to také. (překlad)

 

Patricia, Anglie

Lady-comp

Nejlepší rozhodnutí v otázce antikoncepce. Nikdy dříve jsem svému organismu tak dobře nerozuměla! K Lady Comp doporučuji knihu TCOYF (Taking Charge of Your Fertility), která vám pomůže správně porozumět tomu, jak naše tělo funguje. Své teploty si i zapisuji, takže vidím průběh každého měsíce. (Pozn. překl.: průběh cyklu je možné sledovat i zpětně přímo v přístroji anebo si objednat jeho výtisk přímo z vašeho přístroje). (překlad)

Kaley, Oregon, USA

Lady-comp

LadyComp používám více než 2 roky a doposud nezklamal. Nejsem vystresovaná z neplánovaného těhotenství, protože vím, kdy dochází k ovulaci. Je skvělé mít věc, které lze v této věci důvěřovat.

Valery, New York, USA

Lady-comp

Před několika měsíci jsem začala používat LadyComp. Přestože pracuji na směny a mé teplotní křivky nejsou ideální, lze z nich vysledovat cyklus. V osmi předcházejících letech jsem stále zkoušela hormonální antikoncepci. Díky ní mám za sebou nadýmání, přibývání na hmotnosti, deprese, podrážděnost, výkyvy nálad … cítila jsem se mizerně. A neměla jsem žádnou chuť na sex! Týdny a týdny bez sexu! Příšerná zkušenost. Jsem šťastná, že se mi podařilo s BC najít přirozenou možnost! (překlad)

Martha, Německo

Baby-comp

Výhledově plánujeme miminko, takže jsme ze všech tří variant zvolili BabyComp. Jako antikoncepce bezvadně funguje, těším se, že jednou pomůže i k naplánování maličkého. Nedávno jsem BabyComp ukazovala kamarádce, o koupi uvažuje, avšak spíše zvolí LadyComp, neboť s otěhotněním nemá žádný problém.

Zuzka, Nový Bydžov

pearly

Používám více než 5 let pearly. Jsem nadšená, že mohu spolupracovat se svým tělem, místo abych pracovala proti němu. Toto fórum mi pomohlo k rozhodnutí … děkuji všem! Minipilulka neměla tak hrozné nežádoucí účinky, ale ty se s přibývajícím časem postupně zhoršovaly. Začaly ohrožovat můj osobní život, zvláště vztah s mým přítelem. Nejenže jsem neměla naprosto žádnou chuť na sex, ale dokonce ani na přítelovu intimnější blízkost. Jediné po čem jsem toužila bylo spát. Po dlouhou dobu jsem uvažovala, že trpím nedostatkem železa či dokonce depresemi, až jsem si uvědomila, že se necítím špatně, ale spíše jaksi utlumeně, jestli mi rozumíte… V každém případě vysazení hormonů bylo nejlepší rozhodnutí, které jsem udělala. Už žádné další hormony… (překlad)

Hildegard, Rakousko

Lady-comp

Pročítala jsem diskuzi na italských webových stránkách o LadyComp a spol. Každá z uživatelek je z přístroje nadšená! Doposud jsem nečetla o nikom, kdo by byl touto metodou zklamaný, na rozdíl od názorů na jakoukoliv jinou antikoncepční metodu (od prezervativu až po pilulky). Ráda se přidávám, právě jsem si objednala LC. (překlad)

Lesley, Kanada

Baby-comp

Používám BabyComp asi rok. Můj přítel nebyl zrovna nadšen, když jsem po 3 letech vysadila pilulky, ale nyní je spokojený i on. Pilulky na mě měly špatný vliv a teprve poté, co jsem je přestala užívat, jsem si uvědomila, jaké potíže jsem díky nim měla. BC doposud vždy správně určil moji ovulaci, a to i přes skutečnost, že mám nepravidelný cyklus. Díky za podobné fórum, neboť není tak snadné se o těchto přístrojích jinde dozvědět. (překlad)

Karolina, Polsko