Lady-Comp – plodné a neplodné dny

Lady-Comp představuje vše, co potřebujete k přirozenému intimnímu životu i plánování rodiny. Slučuje funkce obou starších modelů Lady-Comp a Lady-Comp baby. Lady-Comp vám umožní život bez hormonální antikoncepce a přirozené plánování rodičovství – sleduje vaše plodné a neplodné dny.

12.900 Kč
Více informací

pearly – prodej ukončen

Nechcete brát hormonální antikoncepci? Snažíte se otěhotnět? Vyzkoušejte pearly – kompaktní verzi LadyComp. Pomocí měření ranní tělesné teploty v ústech zjistí dobu ovulace a spolehlivě tak stanoví vaše plodné a neplodné dny. Měření je jednoduché, přesné, rychlé a spolehlivé.

Prodej pearly byl ukončen

daysy – elegantní

Daysy je designově vyladěná verze monitoru plodnosti sloužící k určení plodných a neplodných dnů. Daysy nemá svůj displej, pro zobrazení naměřených dat propojíte Daysy s chytrým telefonem či tabletem pomocí aplikace DaysyDay. Ta zobrazí výsledky měření v přehledném kalendáři i grafické podobě, s Daysy máte tak přehled o svých plodných a neplodných dnech stále u sebe. Kalendář si může navíc zobrazit ve svém telefonu i váš partner pomocí aplikace DaysyDay Partner.