Lady-Comp – neplodné a plodné dny

LadyComp je inteligentní minipočítač sloužící k určení plodných a neplodných dnů pomocí měření ranní tělesné teploty v ústech. Naměřená data Lady-Comp porovná se statistickými údaji více než 1 milionu cyklů a určí nejen plodné a neplodné dny, ale i den ovulace. Měření je jednoduché, přesné, rychlé a spolehlivé.

11.900 Kč
Více informací

Lady-Comp Baby – plánované početí

Pokoušíte se otěhotnět? Lady-Comp baby vám pomůže s přirozeným určením plodných dnů pomocí měření bazální tělesné teploty v ústech. Zjistí dobu ovulace a na základě srovnání s daty více než milionu žen určí vaše plodné dny a neplodné dny. Měření je jednoduché, přesné, rychlé a s ověřenými výsledky.

13.900 Kč
Více informací

pearly

Nechcete brát hormonální antikoncepci? Snažíte se otěhotnět? Vyzkoušejte pearly – nízkonákladovou verzi minipočítače. Pomocí měření ranní tělesné teploty v ústech zjistí dobu ovulace a spolehlivě tak stanoví vaše plodné a neplodné dny. Měření je jednoduché, přesné, rychlé a spolehlivé.

8.990 Kč
Více informací

daysy

Daysy je jednoduchá, designově vyladěná, nízkonákladová verze minipočítače sloužící k určení plodných a neplodných dnů. Pro zobrazení naměřených dat minipočítač propojíte s chytrým telefonem či tabletem pomocí jednoduché aplikace, která zobrazí výsledky měření v přehledném kalendáři. Máte tak přehled o svých plodných a neplodných dnech stále u sebe. Kalendář si může navíc zobrazit ve svém telefonu i Váš partner.